Tisk, kopírování a skenování v knihovně

JAK LZE V KNIHOVNĚ KOPÍROVAT A TISKNOUT (SKENOVAT)?

V centrální části knihovny jsou umístěny 3 skenery, skenování je umožněno:

• na vlastní flash disk
  • odesláním souboru e-mailem

Dále zde jsou 3 tiskárny (1 barevná) a v zadní části studovny I se nachází oddělená místnost se samoobslužnou kopírkou.

​​​​​​​Kde si mohu dobít kredit?

Pro dobití jednotek do uživatelského průkazu je možné použít vkladomat, který je umístěn ve vstupních prostorách knihovny.

Mohu kopírovat (tisknout) za peníze vložené na jiné fakultě, popř. v menze?

Finanční částky vložené v menze či na jiné fakultě UK nelze při kopírování a tisku využít.

Lze v knihovně kopírovat (tisknout) za hotovost?

Kopírování za hotové není možné, u pultu registrací lze zakoupit čipovou klíčenku (71 Kč) a na ni vložit peníze.

Mohu v knihovně tisknout ze svého notebooku?

PF UK tuto službu umožňuje, zajišťuje ji oddělení informačních technologií. Více informací o tisku z notebooků a příslušné informace o připojení k síti eduroam najdete na webu fakulty. V případě nejasností se obraťte na službu v počítačové učebně 017.

Mohu v knihovně tisknout z flash disku?

Ano, je to možné, z PC v interní síti knihovny, do PC se přihlásíte přes údaje k Centrální autentizační službě.