LEVNÁ KNIHOVNA - aktualizovaný obsah na rok 2021

V Levné knihovně mají studenti a zaměstnanci PF UK zdarma k dispozici e-knihy Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o. E-knihy je možné pouze číst, musíte se přihlásit přes CAS. Nabídka na rok 2021 je tvořena seznamem předplacených e-knih, který obsahuje nejčastěji půjčované e-knihy a knihy v roce 2020.

Nově přibyly tyto tituly:

• BAČA, Ján. Zákon o zpracování osobních údajů: praktický komentář. Plzeň: Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o., 2020. 361 stran.
  • CABADA, Ladislav a kol. Úvod do studia politické vědy. Plzeň: Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, 2007. 455 stran.
  • ČÍRTKOVÁ, Ludmila. Forenzní psychologie. 3., upr. vyd. Plzeň: Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, 2013. 445 stran.
  • GŘIVNA, Tomáš, ed. a ŠIMÁNOVÁ, Hana, ed. Ukládání trestů a jejich výkon. Plzeň: Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o., 2021. 352 stran.
  • HŮRKA, Petr a kol. Pracovní právo. 3. aktualizované vydání. Plzeň: Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o., 2020. 511 stran.
  • ROZEHNAL, Aleš a kol. Praktikum občanského práva hmotného. Plzeň: Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o., 2020. 279 stran.
  • SKŘEJPEK, Michal. Lex et ius: zákony a právo antického Říma. Plzeň: Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o., 2018. 319 stran.
  • ŠTĚDROŇ, Bohumír a kol. Právo a umělá inteligence. Plzeň: Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o., 2020. 201 stran.
  • ZAHRADNÍKOVÁ, Radka a kol. Praktikum civilního procesu. Plzeň: Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o., 2020. 427 stran.