Knihovny UK spouští jednotnou centrální registraci

Od 1.12.2019 vstoupil v platnost nový Knihovní a výpůjční řád UK, který přináší zásadní novinku v nabízených službách knihoven UK. Nově již nebudete potřebovat registraci do každé knihovny UK zvlášť, pro užívání všech knihoven UK bude stačit pouze jedna online registrace. Věříme, že vám toto opatření usnadní přístup k literatuře a k odborným fondům, které naše knihovny fakult a součástí spravují.

Pokud jste již registrován/a v některé z knihoven UK, automaticky se vám registrace rozšíří na všechny knihovny UK a elektronickou přihlášku není potřeba vyplňovat.

Pro nové čtenáře je k dispozici online přihláška na webu Knihovny PF UK spolu s informacemi o nejdůležitějších změnách, které nový Knihovní a výpůjční řád UK přináší.