INFORMACE PRO STUDENTY 1. ROČNÍKU

Úvodní exkurze pro studenty prvního ročníku, ve kterých jsou seznámeni s provozem knihovny a se základními službami, se bohužel v letošním roce neuskuteční. Všechny důležité informace najdete na webu knihovny:

• Jsem student a jdu poprvé do knihovny - registrace do knihovny, kde knihovnu najdete a pravidla chování, jak si můžete půjčit knihy, jak si můžete pár stránek okopírovat, informace o databázích atd.
  • Časté dotazy - kde najdete knihovnu a týmovou studovnu, jak se stanete čtenářem knihovny a jak si můžete půjčit knihy, jak pracovat s katalogem nebo s e-zdroji, jak si můžete některé materiály z fondu knihovny oskenovat atd.
  • Provozní řád knihovny PF UK - základní dokument o provozu knihovny, se kterým byste se měli seznámit, stejně tak s Knihovním a výpůjčním řádem Univerzity Karlovy.
  • Služby - přehled základních typů služeb, které knihovna svým čtenářům poskytuje.